Lidhje

Kurban Bajrami në Tiranë


Mijëra besimtarë muslimanë festuan sot në Tiranë Kurban Bajramin. Atmosfera festive mbushi kryeqytetin shqiptar në orët e para të ditës, ndërsa udhëheqësit fetarë bënë thirrje për të ndihmuar të varfërit dhe të pambrojturit.

XS
SM
MD
LG