Lidhje

Kremtimi i Kurban Bajramit në Shkodër


Kurban Bajarami në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Në Shkodër u festua sot Kurban Bajrami, duke vlerësuar tolerancën dhe bashkëjetesën ndërfetare, tradita këto të banorëve të këtij qyteti.

Kurban Bajarami në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

XS
SM
MD
LG