Lidhje

Media Arkivi

Kuvendi i demokratëve, fjalimi i Presidentit Obama


Presidenti Barack Obama doli dje para pjesëmarrësve në Kuvendin Demokrat në Filadelfia ku foli për rëndësinë e zgjedhjes së Hillary Clintonit si presidente. Zoti Obama dhe demokratë të tjerë të njohur u hodhën në kritika të hapura ndaj kandidatit republikan Donald Trump.

XS
SM
MD
LG