Lidhje

Lëpusha dhe pasuritë kulturore dhe natyrore të zonës së Kelmendit


Kelmendi me fshatrat e tij është një nga zonat e njohura jo vetëm për traditat atdhetare, por edhe pasuritë kulturore dhe natyrore. Mes fshatrave të Kelmendit dallohet Lëpusha, ku janë krijuar mundësi për zhvillimin e turizmit dimëror, të cilin po e mbështet dhe promovon organizata VIS Albania.

Lëpusha dhe tradita e zonës së Kelmendit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:38 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG