Lidhje

Modelja Lola Luma flet për karrierën e saj


Modelja shqiptare me banim në Nju Jork, Lola Luma, thotë se arritjet e saj ia dedikon familjes dhe fotografit të mirënjohur Fadil Berisha i cili ndihmoi në zbulimin e saj. Ajo ka përfaqësuar kompani të njohura të modës dhe kozmetikës si The Pak, Ron King, Blue Fish Clothing, Embrace Your Hair, Terani Couture, Janique, etj. Në një bisedë me kolegun Kastriot Haxhiaj, modelja me origjinë nga Shkodra, flet për karrierën e saj me shtëpitë e modës dhe synimet drejt industrisë së filmit.

Kariera e modeles Lola Luma
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG