Lidhje

Roli i identitetit shqiptar në Malin e Zi


Roli i identitetit shqiptar në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Akademikët shqiptarë nga Shqipëria dhe Mali i Zi po diskutojnë rolin e indentitetit shqiptar ndërsa Mali i Zi vazhdon procesin e integrimit në Bashkimin Evropian.

XS
SM
MD
LG