Lidhje

Lidhja Shqiptare në Botë hap degën në Mal të Zi


Në Ulqin u mbajt kuvendi themelues i Lidhjes Shqiptare në Botë, dega për shqiptarët në Mal të Zi. Themelimi i degës u mirëprit nga shqiptarët në këtë vend, të cilët vlerësuan se ky bashkërendim mund të ndikojë në ruajtjen dhe zhvillimin e këtij komuniteti në Mal të Zi.

Lidhjes Shqiptare në Botë hap degën në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG