Lidhje

Mal i Zi drejt zgjedhjeve presidenciale


Mal i Zi drejt zgjedhjeve presidenciale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi, të cilat do të mbahen të dielën e ardhshme cilësohen tejet të rëndësishme për qëndrueshmërinë dhe për të ardhmen e këtij vendi.

XS
SM
MD
LG