Lidhje

Projekt për të mbrojtur rininë në Mal të Zi


Mali i Zi, projekt për të rinjtë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Shoqëria civile dhe institucionet vendore dhe shtetërore në Ulqin, për herë të parë krijuan një partneritet në luftën kundër përdorimit të drogës dhe aktivitetit kriminal në mes të të miturve. Partneriteti ka gjetur mbështetje tek ambasada amerikane në Podgoricë, e cila i cilëson projekte të kësaj natyre si jetike për të ardhmen e një shoqërie.

Mali i Zi, projekt për të rinjtë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

XS
SM
MD
LG