Lidhje

Procesi gjyqësor për grushtin e shtetin në Malin e Zi


Procesi gjyqësor për grushtin e shtetit në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Në Gjykatën e Lartë të Podgoricës vazhdon procesi ndaj të akuzuarve për komplot në Malin e Zi, me paraqitjen e transkripteve dhe dokumenteve tjera të marra nga institucionet ndërkombëtare të drejtësisë dhe policisë. Këto materiale, sipas prokurorit special, dëshmojnë për aktivitete të paligjshme terroriste ndaj Malit të Zi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG