Lidhje

Përpjekjet e Maqedonisë për të menaxhuar fluksin e refugjatëve


Përpjekjet e Maqedonisë për të menaxhuar fluksin e refugjatëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

Maqedonia ka shtuar kontrollet dhe ka kufizuar ndjeshëm numrin e refugjatëve që hyjnë në vend.

XS
SM
MD
LG