Lidhje

"Maratona e Pavarësisë" bashkon Shkodrën dhe Ulqinin


"Maratona e Pavarësisë" bashkon Shkodrën dhe Ulqinin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

"Maratona e Pavarësisë", siç njihet ky aktivitet i përvitshëm, bashkoi sot dy qytete fqinjë: Shkodrën dhe Ulqinin. Korrepondeti ynë Pëllumb Sulo bisedoi me disa pjesëmarrës në këtë veprimtari.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG