Lidhje

Operacion kundër kultivimit të marijuanës


Operacion kundër kultivimit të marijuanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Forca speciale të policisë dhe Misioni italian policor morën pjesë sot në një operacion në shkallë të gjerë për shkatërrimine sipërfaqeve të mbjella me marijuanë në Jug të Shqipërisë. Operacioni u përqëndrua në zonën e Tepelenës mbi bazë të të dhënave që një aeroplan monitorimi dha në kohë reale për forcat policore. Mbi 20 kijë bimë marijuane u shkulën dhe asgjësuan me anë të djegies, ndërsa operacionet po vijojnë.

Operacion kundër kultivimit të marijuanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG