Lidhje

Vlora ndjen efektin e kultivimit të marijuanës


Vlora dhe pasojat e kultivimit të marijuanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

Vlora dhe pasojat e kultivimit të marijuanës

Vlora është një nga zonat më të prekura nga kultivimi i marijuanës dhe transportimi përmes hapësirës detare me Italinë. Përhapja masive e marijuanës këtë vit ka sjellë probleme për disa sektorë, por vecanërisht për sektorin bujqësor dhe atë turistik. Korrespondneti ynë Raimond Kola bisedoi në Vlorë me specialistë të këtyre sektorëve dhe përgatiti kronikën:

Vlora dhe pasojat e kultivimit të marijuanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:38 0:00

XS
SM
MD
LG