Lidhje

Mbrojtja e mjedisit në Shqipëri


Mbrojtja e mjedisit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Organizatat mjedisore në Juglindje dhe në Jug të Shqipërisë po reagojnë bashkarisht ndaj rrezikut për disa pasuri natyrore si pasojë e investimeve për hidrocentrale.

XS
SM
MD
LG