Lidhje

Mediat lokale në Korçë


Mediat lokale në Korçë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Në Korçë mediat lokale kanë njohur pak zhvillim gjatë viteve të fundit. Radiot dhe televizionet lokale transmetojnë pak programe në ditë të prodhuara vetë ndërsa shtypi i shkruar mungon. Gazetarët thonë se kanë vështirësi si pasojë e pagava të ulta dhe mungesës së kontratave të punës.

Mediat lokale në Korçë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG