Lidhje

Pulla fiskale në Shqipëri


Pulla fiskale në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Në Shqipëri kryeministri Edi Rama njoftoi sot se do të ndërhyhet ndaj monopolit të prodhimit dhe shpërndarjes së pullës fiskale për mallrat me akcizë.

XS
SM
MD
LG