Lidhje

Meta fton opozitën për bashkëpunim


Meta fton opozitën për bashkëpunim
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:57 0:00

Kryetari i Parlamentit të Shqipërisë, Ilir Meta e ftoi sot opozitën të kthehej në Kuvend për t'i kontribuar reformave që po ndërmerren. Zoti Meta gjatë disa takimeve të zhvilluara në Gjirokastër ka nxitur politikat e punësimit dhe të mbrojtjes sociale të disa kategorive te popullsise.

XS
SM
MD
LG