Lidhje

Kryeministri kroat mbështet Shqipërinë


Në Tiranë kryeministri kroat Zoran Milanovic tha sot se Shqipëria meriton të marrë sa më shpejt statusin e vendit kandidat dhe hapjen e bisedimeve për anëtarësim në Bashkimin europian.

XS
SM
MD
LG