Lidhje

Ulqin: Mjedisorët të shqetësuar për kërkimet e naftës dhe gazit


Ulqin: Mjedisorët të shqetësuar për kërkimet e naftës dhe gazit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Paralajmërimet për nisjen e kërkimeve të naftës dhe gazit në bregdetin e Ulqinit kanë shkaktuar reagime të shumta te ambientalistët e Malit të Zi dhe të Ulqinit.

XS
SM
MD
LG