Lidhje

Shqipëri, e ardhmja e mjeshtërive


Mbrojtja e mjeshtërive
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Disa mjeshtëri qindravjecare rrezikojnë në Shqipëri të humbasin prej mungesës së interesimit të të rinjve. Përgatitja e enëve prej druri është njëra prej tyre dhe megjithëse tregu ka shumë nevojë kjo mjeshtëri po mbështetet gjithnjë dhe më pak.

Mbrojtja e mjeshtërive
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

XS
SM
MD
LG