Lidhje

Dita e Miqësisë së Gazetarëve shqiptarë


Takim gazetarësh shqiptarë në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Në Ulqin sot ishte një grup gazetarësh nga të gjitha trevat shqiptare në rajon. Kjo veprimtari u zhvillua në kuadër të “Ditës së Miqësisë së Gazetarëve Shqiptarë” ku u veçua bashkëpunimi i gazetarëve dhe nxitja e vlerave profesionale të njerëzve të mediave.

Takim gazetarësh shqiptarë në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

XS
SM
MD
LG