Lidhje

Mal i Zi: Projekt për përfshirjen e të rinjve në vendim-marrje


Mal i Zi: Projekt për përfshirjen e të rinjve në vendim-marrje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Në Malin e Zi, shoqëria civile “ Horizonti i ri” në bashkëpunim me Bibliotekën e Ulqinit nisën zbatimin e projektit “ Të rinjtë marrin pjesë, të rinjtë marrin vendime”. Ky projekt i shërben edukimit të të rinjve për pjesëmarrje në vendimmarrje që nxit përfaqësimin e nismave rinore në komunitet dhe për hartimin e politikave rinore.

Mal i Zi: Projekt për përfshirjen e të rinjve në vendim-marrje
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG