Lidhje

Fillon normalizimi i situatës në jug të Shqipërisë


Gjendja në jug të Shqipërisë nisi të normalizohet sot pas katër ditësh të motit të keq me reshje të mëdha dëbore. Banka Botërore e ka renditur Shqipërinë si një vend me rrezik të lartë nga ndryshimet e motit dhe kjo është provuar në disa zona ditët e fundit.

Fillon normalizimi i situatës në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

XS
SM
MD
LG