Lidhje

Mungesa e investimeve në zonat me mundësi zhvillimi


Mungesa e investimeve në zonat me mundësi zhvillimi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Shumë zona në Shqipëri me mundësi të mëdha natyrore dhe kulturore kanë ende pak investime për të nxitur zhvillimin dhe përmirësuar jetën e banorëve.

XS
SM
MD
LG