Lidhje

Policia bllokon 300 kg marijuanë


Policia bllokon 300 kg marijuanë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

Policia e Gjirokastërs bllokoi rreth treqind kilogramë mariuanë dhe arrestoi dy persona.Burimet policore pohuan se pjesa më e madhe e lëndës narkotike u bllokua në një automjet me targa të huaja që udhëtonte në rrugën Gjirokastër-Tepelenë.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG