Lidhje

Ditari

Nis restaurimi i shtëpisë së Ndre Mjedës


Në fshatin Kukël të Shkodrës ka filluar restaurimi i shtëpisë muze të poetit Ndre Mjeda, me ndihmën e Agjencisë Austriake për Zhvillim, ADA, dhe të komunës së Bushatit.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG