Lidhje

Ditari

Nis restaurimi i shtëpisë së Ndre Mjedës


Nis restaurimi i shtëpisë së Ndre Mjedës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Në fshatin Kukël të Shkodrës ka filluar restaurimi i shtëpisë muze të poetit Ndre Mjeda, me ndihmën e Agjencisë Austriake për Zhvillim, ADA, dhe të komunës së Bushatit.

XS
SM
MD
LG