Lidhje

Festimet e 101 vjetorit të pavarësisë në Shkodër dhe Malësi


Festimet në Shkodër dhe Malësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00
Edhe Shkodra dhe Malësia e Madhe përkujtuan sot 101 vjetorin e Shpalljes së avarësisë. Në veprimtaritë e zhvilluara në nderim të kësaj dite morrën pjesë edhe përfaqësues të shqiptarëve në Mal të Zi. Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pëllumb Sulo, përgatiti kronikën.
Festimet në Shkodër dhe Malësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00
XS
SM
MD
LG