Lidhje

Nisma "Shokë klase përgjithmonë"


Nisma "Shokë klase përgjithmonë"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Një organizatë e krijuar rishtazi në Nju Jork përpiqet të ndihmojë nxënësit shqiptarë në Ballkan. Nisma e tyre quhet "Shokë klase përgjithmonë" dhe ata përgatiten të shkojnë së shpejti në disa zona të largëta për të ndihmuar. Zëri i Amerikës intervistoi përfaqësuesen e kësaj nisme, Lendita Hoxha.

XS
SM
MD
LG