Lidhje

Oliver Ivanoviç komenton rreth raportit të GNK-së, situatën në veriun e Kosovës


Oliver Ivanoviç komenton rreth raportit të GNK-së, situatën në veriun e Kosovës

Sekretari i Ministrisë për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Oliver Ivanoviç ndodhet për vizitë në Uashington. Gjatë një interviste për Zërin e Amerikës, zoti Ivanoviç foli rreth raportit të Grupit Ndërkombëtar të Krizave si dhe lidhur me situatën në veriun e Kosovës.

XS
SM
MD
LG