Lidhje

Operacionet anti-drogë në Shqipëri


Gjatë kësaj jave, në veri të Shqipërisë, u shtuan operacionet policore për asgjësimin e bimëve narkotike. Vetëm në Qarkun e Shkodrës u asgjësuan 46 parcela, me rreth 8 mijë rrënjë të bimës narkotike cannabis sativa. Por, megjithë operacionet e përditshme anticannabis të policisë, janë të pakta rastet e zbulimit dhe arrestimit të kultivuesve të këtyre bimëve.

Shqipëri, operacion anti-kanabis
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG