Lidhje

Orkestra e ushtrisë amerikane, koncert në Ulqin


Orkestra e ushtrisë amerikane, koncert në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Orkestra muzikore e ushtrisë amerikane në Europë, shfaqi në Ulqin një koncert me muzikën e këngëve dhe valleve të njohura ndër vite. Publiku i shumtë vlerësoi interpretimet që sollën një atmosferë festive në qytetin piktoresk të Ulqinit. Atmosferën nga koncerti dhe qyteti bregdetar na e sjell korrespondenti Ali Salaj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG