Lidhje

Përkeqësohet situata me pandeminë në Malin e Zi


Përkeqësohet situata me pandeminë në Malin e Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Përhapja e pandemisë në Mal të Zi ditët e fundit ka shënuar një numër rekord infektimesh dhe viktimash me COVID-19.

XS
SM
MD
LG