Lidhje

Panair bashkëpunimi Mali i Zi-Shqipëri


Bashkepunimi Shqiperi-Mali i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Në Podgoricë është hapur panairi i bashkëpunimit ndërkufitar midis Malit të Zi dhe Shqipërisë ku u ekspozuan prodhimet nga zona kufitare të këtyre dy vendeve. Qëllimi i këtij projekti është forcimi i potencialit ekonomik të afaristëve në zonën e Liqenit të Shkodrës dhe Bunës, të cilat do të jenë edhe pjesë e ofertës turistike.

Bashkepunimi Shqiperi-Mali i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

XS
SM
MD
LG