Lidhje

Niveli i lartë i papunësisë në Tropojë


Tropoja është një nga bashkitë në verilindje të Shqipërisë, ku me gjithë pasuritë e shumta natyrore dhe disa investime në infrastrukturë, papunësia vazhdon të jetë e lartë. Kryetari i bashkisë, Besnik Dushaj, i tha Zërit të Amerikës se ky është problemi kryesor për banorët e Tropojës.

Niveli i lartë i papunësisë në Tropojë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG