Lidhje

Besimtarët katolikë kremtojnë Pashkën


Edhe në Arqipeshkvinë Metropolitane të Shkodrës-Pultit u festuan sot Pashkët. Arqipeshkvi Angelo Massafra, që drejtoi meshën e mesnatës, u bëri thirrje besimtarëve që të jenë ndërtues të së mirës dhe paqes.

Besimtarët katolikë kremtojnë Pashkën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG