Lidhje

Besimtarët katolikë kremtojnë Pashkën

  • Pëllumb Sulo

Edhe në Arqipeshkvinë Metropolitane të Shkodrës-Pultit u festuan sot Pashkët. Arqipeshkvi Angelo Massafra, që drejtoi meshën e mesnatës, u bëri thirrje besimtarëve që të jenë ndërtues të së mirës dhe paqes.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG