Lidhje

Pashkët, Arqipeshkvi Masafra përcjell mesazhin e paqes dhe shpresës


Në prag të festës së Pashkëve, Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, imzot Engjëll Masafra u përcolli besimtarëve një urim paqeje dhe shprese, duke u kujtuar se Pashkët e këtij viti mbahen në Vitin Jubilar të Skënderbeut, një rast ky, tha ai, për të dashur më shumë vendin. Imzot Masafra u bëri thirrje besimtarëve që të jenë aktivë dhe të guximshëm për rindërtimin e vendit të tyre.

Arqipeshkvi Masafra përcjell mesazhin e Pashkëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG