Lidhje

Kremtimi i Pashkëve në Shkodër


Kremtimi i Pashkëve në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Edhe në Shkodër, besimtarët katolikë po festojnë Pashkët. Gjatë meshës së paradites, arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, Engjëll Massafra, u bëri thirrje besimtarëve të jetojnë në paqe dhe larg dhunës, korrupsionit dhe drogës.

XS
SM
MD
LG