Lidhje

Media Arkivi

Përmbytjet dëmtojnë infrastrukturën e veriut të Shqipërisë


Rreshjet e dendura të ditëve të fundit kanë dëmtuar një pjesë të infrastrukturës rrugore edhe në qarqet Veriore të Shqipërisë. Dëmtime ka në disa segmente të Rrugës së Kombit si dhe në rrugën që lidh Fushë-Arrësin me Tropojën.

XS
SM
MD
LG