Lidhje

Pasojat e përmbytjeve tek bizneset e vogla


Përmbytjet vijuan edhe sot të sjellin probleme në Jug të Shqipërisë, veçanërisht në zonat e Fierit dhe të Vlorës për shkak të daljes nga shtrati të Lumit Vjosa. Ndërkohë në Gjirokastër, dhjetëra biznese të vogla që u përmbytën pohojnë se nuk kanë asnjë mbështetje për të rikthyer aktivitetin e tyre.

Pasojat e përmbytjeve për bizneset e vogla
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG