Lidhje

Gara për bashkinë e Përmetit


Gara për Përmetin
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

Bashkia e Përmetit në Jug të Shqipërisë është një njësi e vogël por me probleme të mprehta si papunësia si dhe kërcënimi ndaj pasurive natyrore. Dy kantidatë, ai i koalicionit të majtë Gilberto Jace dhe i koalicionit të djathtë Niko Shupuli shihen si rivalët më të fortë ndërkohë që në garë jane edhe dy kantidatë të tjerë të partive të vogla.

Gara për Përmetin
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

XS
SM
MD
LG