Lidhje

Përmirësimi i rrugëve në Shqipëri përgjatë gazsjellësit TAP


Në disa zona në Jug dhe Juglindje të Shqipërisë janë në përfundim punimet për përmirësimin e rrugëve përgjatë gazësjellësit TAP. Rreth 200 mijë banorë shihen si përfitues nga infrastruktura për transportimin e pajisjeve të gazsjellësit.

Gazsjellësi TAP dhe përmirësimi i infrastrukturës rrugore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

XS
SM
MD
LG