Lidhje

Shkodër: Fotoekspozitë për vlerat kulturore


Fotoekspozitë e Rozafa Shpuzës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Në Shqipëri, shumë prej qyteteve të vjetra po zgjerohen me shpejtësi, duke shkatërruar vlerat e arkitekturës tradicionale.

Përmes një fotoekspozite, Rozafa Shpuza po synon të tërheqë vëmendjen e qytetarëve dhe stukturave përgjegjëse mbi nevojën e ruajtjes së vlerave të traditës në një qytet si ai i Shkodrës.

Fotoekspozitë e Rozafa Shpuzës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG