Lidhje

Plazhet e reja në bregdetin shqiptar


Në Shqipëri, krahas plazheve tradicionale, gjithnjë e më shumë pushuesit po frekuentojnë plazhet e reja në bregdetin e Adriatikut dhe atë të Jonit, thuajse të panjohura më parë, ku ata gjejnë më shumë pastërti dhe qetësi.

Një nga këto plazhe është ai i Rrjollit, mes Velipojës dhe Shëngjinit, ku 25 vjet më parë pushuesit nuk mund të hynin ngaqë ishte zonë kufitare.

Plazhet e reja në bregdetin shqiptar
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00

XS
SM
MD
LG