Lidhje

Plazhet e Velipojës dhe Shëngjinit


Plazhet e Velipojës dhe Shëngjinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Në pikun e sezonit turistik veror, plazhet e Velipojës dhe Shëngjinit janë populluar më së shumti me pushues nga Kosova, të cilët pëlqejnë cilësinë e rërës dhe ujit dhe çmimet më të lira se në plazhet e tjera të Shqipërisë dhe rajonit.

XS
SM
MD
LG