Lidhje

Policia e Gjirokastrës bllokon 300 kilogram marihuanë


Policia e Gjirokastrës bllokon 300 kilogram marihuanë

Policia e Gjirokastrës tha sot se bllokoi 300 kilogram marihuanë, në afërsi të qytetit. Policia tha se një person u arrestua dhe disa të tjerë po kërkohen. Sipas autoriteteve, ngarkesa ishte siguruar në fshatin Lazarat të Gjirokastrës dhe po transportohej drejt Greqisë. Ndërkaq në Pikën e Kakavijës nisi sot kthimi nga Greqia për festat e fundvitit.

XS
SM
MD
LG