Lidhje

Shfrytëzimi i potencialeve turistike të Shqipërisë


Shfrytëzimi i potencialeve turistike të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Specialistët e fushës së turizmit në Shqipëri, të përfshirë në projektin e Bashkimit Europian “Interreg Adrion” thonë se ka nevojë për një promovim më të mirë të potencialeve turistike të vendit si dhe për përmirësime në infrastrukturë. Sipas tyre, megjithë prirjen në rritje të numrit të turistëve, vërehet se shpenzimet e tyre janë më të ulëtat në rajon.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG