Lidhje

Shkodra përgatitet për Pashkët

  • Pëllumb Sulo

Në prag të festës së Pashkëve, klerikët në Shkodër u kujtuan besimtarëve se ky është viti kur shqiptarët do të përjetojnë Shenjtërimin e Nënë Terezës dhe shpalljen e Martirëve shqiptarë.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG