Lidhje

Shkodra përgatitet për Pashkët


Në prag të festës së Pashkëve, klerikët në Shkodër u kujtuan besimtarëve se ky është viti kur shqiptarët do të përjetojnë Shenjtërimin e Nënë Terezës dhe shpalljen e Martirëve shqiptarë.

Shkodra në prag të festës së Pashkëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG