Lidhje

Shërbimet veterinare përballen me probleme


Në Shqipëri, qarku i Gjirokastrës që përfshin edhe Tepelenën dhe Përmetin vlerësohet si një nga zonat me zhvillimin më intensiv të blegtorisë. Por, kohët e fundit shërbimet veterinare po përballen me mjaft probleme.

Shqipëri: Shërbimet veterinare përballen me probleme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

XS
SM
MD
LG