Lidhje

Promovimi i kalave në jug të Shqipërisë


Promovimi i kalave në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Kalatë janë ndër zonat më të vizituara në Jug tëShqipërisënga turistët vendas dhe të huaj ditët e fundit. Një projekt i përbashkët i tre rajoneve shqiptare dhe greke synon së fundi të nxisë një rrjet të promovimit tëkalave ne te dy anet e kufirit.

Promovimi i kalave në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

XS
SM
MD
LG